Esiet Laipni Gaidīti

Viesu Nams ”Maķīškalns”

Piedāva rīkot viesības kurās ērti jutīsies līdz pat 40 personu liela kompānija.
Viesu ērtībai pieejama virtuve ar visu nepieciešamo tehniku: ledusskapis, plīts, trauku mazgājamā mašīna u.c Virtuvē trauki gan ēdiena servēšanai, gan galda klāšanai nelielām svinībām- līdz pat 24 personu lielai kompānijai.
Gan svinībām, gan atpūtai piedāvājam plašu pirti un karstā ūdens kublu.

LIELĀ ZĀLE

Lielajā zāle iespējams rīkot visa veida pasākumus līdz pat 100 cilvēku lielai kompānijai. Ja plānojat ballīti ar dejām, tad šajā telpā brīvi jutīsies līdz 70 cilvēku liela kompānija.
Zālē izbūvēts plašs bārs, tas var kalpot kā lielisks papildinājums pasākumam, lai viesus palutinātu ar īpašu pieeju dzērienu pasniegšanā. Aiz bāra neuzkrītošā veidā iespējams servēt ēdienu, novietot pasākuma rekvizītus un izmantot to citos saimnieciskos nolūkos.
Zālei tiešs savienojums ar plašām virtuves telpām. Tajās ērti saimniekot klienta nolīgtiem ēdinātājiem.
Sākoties vasaras sezonai, lieliska iespēja plānot svinības zem klajas debess. Plašs bruģēts iekšpagalms, lieliski apvienojams ar lielo zāli, piemēram - atvēlot tajā vietu dejām.

MAZĀ ZĀLE

Mazā zāle, jeb viesu nama telpu komplekss ar piecām divvietīgām istabiņām, aprīkotu virtuvi, ēdamzonu, atpūtas zonu un bērnu rotaļu zonu. Šeit arī pirts ar ģerbtuvi, dušas telpu, priekštelpu un kamīnu. Mazā zāle ikdienā iekārtota, lai tajā ērti atpūstos līdz 20 cilvēku liela kompānija, savukārt telpu plašums ļauj to pielāgot arī lielākām svinībām: līdz pat 40 cilvēku lielai kompānijai.

VIRTUVE

Virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo gan ēdiena servēšanai un galda klāšanai, gan nelielu maltīšu pagatavošanai tiem, kas izvēlas nakšņot viesu namā. Viesu ērtībai pieejams ledusskapis, elektriskā plīts, mikroviļņu krāsns un trauku mazgājamā mašīna un trauku komplekts 24 personām.

GUĻVIETAS

Pieejamas 8 guļvietas divvietīgās istabiņās, vienvietīgās gultās un 2 guļvietas ģimenes istabiņā, ar divguļamu gultu un atsevišķu dušas telpu un tualeti. Iespējams sagatavot vēl papildus 5 guļvietas kopējās atpūtas telpās, dīvānos. Cītīgi strādājam pie vēl 20 guļvietu izveidošanas, tās būs pieejams jau ar šī gada maija mēnesi.

ĢIMENEI DRAUDZĪGI

Esam iekārtojuši nelielu bērnu rotaļu zonu. Tajā rotaļlietas mazākiem bērniem un galda spēles lielākiem. Viesu namā pieejams barošanas krēsliņš, iepriekš piesakot, varam sagatavot ceļojumu gultiņu vienam mazulītim, kā arī piedāvāt primāro higiēnas un tualetes inventāru tiem viesiem, kas plāno uzturēties ilgāk.

PIRTS UN KUBLS

Ar malku kurināma, plaša pirts ar liepas koka un citu dabīgu materiālu apdari. Divu līmeņu platas lāvas izveidotas ērtai pēršanai ar slotām. Pirts pieejama kā papildinājums atpūtai un svinībām viesu namā, kā arī īstiem pirts cienītājiem- rituāla baudīšanai ar sertificētu pirtnieku.

 

Ar malku kurināms, karstā ūdens kubls, sešvietīgs, aprīkots ar gaisa un hidromasāžas funkcijām. 

Silta un Mājiga atmosfera

Cenas

Viesību Telpas noma

Līdz 21h ilgiem pasākumiem : 200€ Stundas likme, Pirmā stunda:50€ Katra nākamā stunda:25€

Guļvieta divvietīgā istabiņā

pieejamas 10 Gultas vietas : 15€. Papildus guļvietas guļamdīvāna 10€ (pieejamas 5 šādas vietas)

Pirts

4h 50€

Baļļa

4h 60€